• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325219384
  • https://www.instagram.com/betis_ilaclama25

Okul İlaçlama


OKUL İLAÇLAMA


Eğitim kurumları yani okullarımızın haşere ve kemirgenlerin en fazla uğrak alanları arasında yer almaktadır. Okul İlaçlama mutlak suretle sertifika sahibi ve işinin sorumluluğunun bilincinde olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız günlerinin çok büyük kısmını bu alanlarda geçirmektedir. Sadece eğitim dönemi değil günümüzün eğitim koşulları düşünüldüğünde tatil günlerin de dahi kurslar, eğitim faaliyetleri gibi aktiviteler neticesinde buralarda geçirilen zaman oldukça fazlalaşabilmektedir.

Okul İlaçlama konusunu çok daha önemli olan konu ise salgın tipi hastalıkların genel olarak ilk başlangıçları eğitim kurumlarında görülmektedir. Tüm bu sebepler göz önüne alındığında okul ve dershane tarzı eğitim kurumlarımızın haşere ve bunların yol açtığı virüs ve hastalıklara karşı periyodik olarak dezenfekte ve ilaçlama uygulamaları yapılması çocuklarımızın sağlığı açısından hayati önem taşımaktadır.

Okul İlaçlama sorunlarınızda ön fizibilite çalışmalarımız uygulama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Çare ilaçlama müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

 
 
 
 
 
 
DEZENFEKSİYON HİZMETİ