• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
SAĞLIK BAKANLIĞI
Takvim
ÖZEL YÖNETİLİCİLİK
http://www.erzurumapartmanyonetimi.com/

Ev Faresi İlaçlama

Ev faresi ilaçlama işlemi, dikkatli şekilde yapılmalı ve bu kemirgen türüne karşı tedbir oluşturabilecek ilaçlar kullanılmalıdır. ilaçlama işlemi yapıldıktan sonra, farenin kapalı alana yeniden girişini engelleyecek ilaçlar kullanılmadığı zaman, kapalı ya da açık alanlarda bu kemirgenlerin yeniden görülme ihtimali oldukça fazladır. Bu nedenle ev faresi ile mücadele için kullanılan ilaçların niteliğine dikkat edilmelidir. ilaçlama servisleri, Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli böcek ilaçları ile hizmet vermektedir. Ev faresi ilaçlama firması olarak, %100 garantili ilaçlama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, en ekonomik fare ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir.
 Temizliğe önem veriyorsanız ve evinizde her gün yaptığınız temizlik ardında fare pislikleri ile karşılaşıyorsanız muhtemelen bir veya fazla sayıda fare evinize yerleşmiş demektir. Bu durumda ev faresi ilaçlama şirketleri ile bağlantıya geçmeniz gerekecektir. Fare ilaçlama firmaları ile bağlantıya geçerek, ilaçlama konusunda acele etmeniz sizin ve evde yaşayan diğer bireylerin sağlığı açısından önem taşımaktadır.

Farelerden bulaşan hastalıklar;
*Veba
*Tifüs
*Tifo
*Humma
*Verem
*Sıtma
gibi hastalıkları kapmamıza sebep olan bu canlılardan korunmak için alanında uzman ve ev faresi ilaçlama uygulaması yapabilen kişilere evimizi teslim etmeliyiz.
 Halk arasında fındık faresi olarak bilinen, ev faresi her zaman ev halkı olarak bizlerin korkulu rüyası olarak bilinmektedir. Her türlü eşya ve yiyecek maddesini tüketmeye hazır olan fareler insanlarla bire bir yaşamaya alışkın olduklarından evinizde kendini saklayabilecek her türlü yerde yaşayabilmektedir. Fareler konusunda endişe duymanız gereken durum evinize yerleşmesi ile baş gösterir. Fındık faresi, evinizde çok rahat beslenebiliyorsa ve kendisi için sıcak bir ortam bulmuşsa mutlaka kendine bir yuva yaparak çoğalmaya başlarlar. Bodrum, çatı katları fareleri için birincil saklanılabilecek noktalar arasında yer almaktadır.

Farelerin tükettikleri besinler nelerdir?
Her türlü yiyecek maddesi, sabun, diş macunu, sünger, her türlü mobilya tipi eşya gibi her türlü nesne ve gıda maddesini yiyebilirler. fare ilaçlama uygulaması yaptırmazsanız, çok aç kalan bu hayvanların, sizleri ısırmasıyla daha farklı sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz. Ev faresinin zararları olarak bilinen bu durumla karşı karşıya kalmayı kimse istemez. Fareleri yok etme konusunda kimi zaman fare kapanı kullanma gibi yöntemlerden yararlanmak isteriz. Aslında bu yöntem her ne kadar başarılı sonuçlar verse de yakalanmayan kurnaz düşünen ya da bir köşeye pusmuş bekleyen bir fare olup olmadığı konusunda hiçbir zaman kesin olarak bilgi edinemeyiz. Bu nedenle mutlak süratle profesyonel olarak hizmet veren, ev faresi ilaçlama firmaları ile görüşüp, yardım istemek yerinde bir tercih olacaktır. Haşere ve kemirgen gibi hayvanlarla mücadele konusunda yasal ilaçlar kullandığımız konusundan emin olabilirsiniz.
İlaçlama uygulaması yaptırmak, evinizdeki farelerden bir an önce kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmek için acele etmelisiniz. 7/24 bize ulaşabilir, fare ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 

Hizmet Talep Formu

 
 
 
 
 
 
Bir Telefon Kadar Yakınız
Kampanya Devam Ediyor
BETİS TEMİZLİK
www.betistemizlik.com

 
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret220377
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.384931.5107
Euro34.055234.1917
HİDROJEN PEROKSİT

HİDROJEN PEROKSİT

HİDROJEN PEROKSİT

CAS numarası: 

7722-84-1

EC Numarası: 

231-765-0

PubChem: 

784

ChemSpider: 

763

Donma noktası : 

-0,43°C

Kaynama noktası : 

150,2°C

Molar kütle: 

34,0147 g / mol

Yoğunluk: 

1.135 g/cm3 (20 ° C, 0) 1.450 g/cm3 (20 ° C, saf)

Asitlik (pKa): 

11.75

Kırılma indeksi (nD):

 1,4061

Viskozite: 

1.245 cP (20 ° C)

Dipol moment: 

2.26 D

 

Açıklama

Standart Verileri
Kimyasal formülü H
2O2 olan renksiz ve kokusuz bir sıvı olup, suda ve alkolde çözünebilen,ortama bağlı olarak indirgen ve yükseltgen özellik gösterebilen,kimyasal olarak kararlı olmayan,yoğun sıvı formunda bir kimyasaldır. Kolaylıkla su ve oksijen vermek üzere bozunabilmektedir. % 70- 90 aralığındaki H2Oçözeltileri patlayıcı özellik gösterebilmektedir.Metal safsızlığının katalitik etki gösterdiği durumlarda bu maddenin bozulma hızı artmaktadır.Derişik halde oldukça tahriş edicidir.

Genel Bilgi

 Üretim ve Reaksiyonları

Hidrojen peroksit doğada kar ve yağmur içerisinde az miktarda bulunmaktadır. Eski zamanlarda baryum oksidin havada 500°C’ye ısıtılması ile elde edilen baryum peroksidin sülfat asidi ile muamelesinden elde edilmekteydi.

 BaO2 H2SO 4  -- › BaSO 4 H22
Suyun elektrolizi esnasında katot çevresinde meydana gelir Etil antrakinonun otoksidasyonundan elde edilebilmektedir. Derişik sülfat asidi elektroliz edildiğinde peroksidisülfat asidi elde edilir. İkincil reaksiyon olarak oluşan maddenin su ile reaksiyonundan hidrojen peroksit elde edilebilmektedir.

H2S28 2H2O -- › 2H2SO4 H2O2

Kullanım Alanları

Kimya
% 3’lük çözeltisi oksijenli su olarak,% 70’lik çözeltisi organik maddeleri ve anorganik iyonları oksitlemede kullanılmaktadır.0 luk çözeltisi perhidrol adı altında bu sektörde kullanım alanı bulmaktadır.

Tekstil
% 30-50 arasındaki konsantrasyonları tekstil sanayiinde pamuklu kumaşları beyazlatmak maksadıyla kullanılmaktadır.

Hijyen
% 3-4’lük çözeltisi oksijenli su olarak mikrop öldürücü,temizleyici olarak kullanılmaktadır.

Gıda
Gıda maddelerinde beyazlatıcı olarak kullanılabilmektedir.

Kozmetik
% 3-6’lık çözeltisi kozmetik sektöründe saç boyalarında katkı maddesi olarak ve saç sarartılması amacıyla kullanılmaktadır.

Su
Su arıtma sistemlerinde Trihalometanlar ve haloasetik asitleri azaltırken, su arıtmada hidrojen peroksit,koku azaltma,su tadı değiştirme,ozon miktarını artırma veya azaltma maksadıyla kullanılmaktadır.


Tarım
Hidroponik olarak bazı çiftçilik sulama çözümlerinde hidrojen peroksit zayıf solüsyon halinde kullanılmaktadır.

Patlayıcı
Bu sektörde organik peroksit patlayıcısı oluşturmak için kullanılmaktadır.