• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325219384
  • https://www.instagram.com/betis_ilaclama25

Ev Faresi İlaçlama

Ev faresi ilaçlama işlemi, dikkatli şekilde yapılmalı ve bu kemirgen türüne karşı tedbir oluşturabilecek ilaçlar kullanılmalıdır. ilaçlama işlemi yapıldıktan sonra, farenin kapalı alana yeniden girişini engelleyecek ilaçlar kullanılmadığı zaman, kapalı ya da açık alanlarda bu kemirgenlerin yeniden görülme ihtimali oldukça fazladır. Bu nedenle ev faresi ile mücadele için kullanılan ilaçların niteliğine dikkat edilmelidir. ilaçlama servisleri, Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli böcek ilaçları ile hizmet vermektedir. Ev faresi ilaçlama firması olarak, %100 garantili ilaçlama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, en ekonomik fare ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir.
 Temizliğe önem veriyorsanız ve evinizde her gün yaptığınız temizlik ardında fare pislikleri ile karşılaşıyorsanız muhtemelen bir veya fazla sayıda fare evinize yerleşmiş demektir. Bu durumda ev faresi ilaçlama şirketleri ile bağlantıya geçmeniz gerekecektir. Fare ilaçlama firmaları ile bağlantıya geçerek, ilaçlama konusunda acele etmeniz sizin ve evde yaşayan diğer bireylerin sağlığı açısından önem taşımaktadır.

Farelerden bulaşan hastalıklar;
*Veba
*Tifüs
*Tifo
*Humma
*Verem
*Sıtma
gibi hastalıkları kapmamıza sebep olan bu canlılardan korunmak için alanında uzman ve ev faresi ilaçlama uygulaması yapabilen kişilere evimizi teslim etmeliyiz.
 Halk arasında fındık faresi olarak bilinen, ev faresi her zaman ev halkı olarak bizlerin korkulu rüyası olarak bilinmektedir. Her türlü eşya ve yiyecek maddesini tüketmeye hazır olan fareler insanlarla bire bir yaşamaya alışkın olduklarından evinizde kendini saklayabilecek her türlü yerde yaşayabilmektedir. Fareler konusunda endişe duymanız gereken durum evinize yerleşmesi ile baş gösterir. Fındık faresi, evinizde çok rahat beslenebiliyorsa ve kendisi için sıcak bir ortam bulmuşsa mutlaka kendine bir yuva yaparak çoğalmaya başlarlar. Bodrum, çatı katları fareleri için birincil saklanılabilecek noktalar arasında yer almaktadır.

Farelerin tükettikleri besinler nelerdir?
Her türlü yiyecek maddesi, sabun, diş macunu, sünger, her türlü mobilya tipi eşya gibi her türlü nesne ve gıda maddesini yiyebilirler. fare ilaçlama uygulaması yaptırmazsanız, çok aç kalan bu hayvanların, sizleri ısırmasıyla daha farklı sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz. Ev faresinin zararları olarak bilinen bu durumla karşı karşıya kalmayı kimse istemez. Fareleri yok etme konusunda kimi zaman fare kapanı kullanma gibi yöntemlerden yararlanmak isteriz. Aslında bu yöntem her ne kadar başarılı sonuçlar verse de yakalanmayan kurnaz düşünen ya da bir köşeye pusmuş bekleyen bir fare olup olmadığı konusunda hiçbir zaman kesin olarak bilgi edinemeyiz. Bu nedenle mutlak süratle profesyonel olarak hizmet veren, ev faresi ilaçlama firmaları ile görüşüp, yardım istemek yerinde bir tercih olacaktır. Haşere ve kemirgen gibi hayvanlarla mücadele konusunda yasal ilaçlar kullandığımız konusundan emin olabilirsiniz.
İlaçlama uygulaması yaptırmak, evinizdeki farelerden bir an önce kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmek için acele etmelisiniz. 7/24 bize ulaşabilir, fare ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 

Hizmet Talep Formu

 
 
 
 
 
 
DEZENFEKSİYON HİZMETİ