• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
SAĞLIK BAKANLIĞI
Takvim
ÖZEL YÖNETİLİCİLİK
http://www.erzurumapartmanyonetimi.com/

Amerikan Hamam Böceği İlaçlama

Amerikan Hamam böceği, bir hamam böceği türüdür. Amerikan hamam böceği ilaçlama, Sıvı ilaçlar kullanılarak yapılabileceği gibi, jel hamam böceği ilaçları kullanılarak da gerçekleştirilebilen, Amerikan hamam böceği ilaçlama, mutlaka profesyonel firmalar tarafından yapılmalıdır. Amerikan hamam böceği ilaçlama hizmetleri,  uzman ilaçlama elemanları tarafından verilmelidir.

Amerikan Hamam Böceği İlaçlamasında Kullanılan Yöntemler;
*Sıvı ilaçlama
*Kokulu ilaçlama
*Kokusuz ilaçlama
*Jel ilaçlama
Amerikan hamam böceği ilaçlama uygulaması yapılmadan ortamdan temizlenmesi en zor olan haşerelerden biridir. Çok hızlı çoğalan ve diğer hamam böceği türlerine nispeten daha büyük olan bu haşerelerden kurtulmak için alanında uzman Amerikan hamam böceği şirketleri ile anlaşmak gerekir.   Amerikan hamam böceği firması olarak, en ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz.  Hamam böcekleri ile sıvı kokulu ilaçlar ve jel tarzı ilaçlar ile bahşedebilirsiniz. Fakat bu ilaçlamaları, ferdi olarak yapmak çok tehlikelidir. İlaçlama yapan kişi ve çevresinde bulunan canlıların hayatı tehlikeye girebilir. Bu nedenle hamam böceği ilaçlaması, profesyonel olarak hizmet veren ve yasal çalışan Amerikan hamam böceği firmaları ile anlaşmak ve yardım almak gerekir. BETİS ilaçlama şirketi olarak, ilaçlama sektöründe yıllardır tek olan, aynı zamanda Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet vermekteyiz.
Boyları ortalama 2-3 cm kadar olan hamam böceklerinde kanat vardır, fakat uçamazlar.
Amerikan hamam böcekleri, hamam böceği türleri arasında en büyük yapılı olan hamam böceği türüdür. Diğer hamam böceği türleri gibi, insanların yediği ya da yiyemediği birçok madde ile beslenirler. Amerikan hamam böceği servisi, %100 garantili ilaçlama yaparak, tüm alanlarda fare ilaçlama, böcek ilaçlama ve pire ilaçlama hizmeti vermektedir.
Hamam böceklerinin, kalorifer böceğinden sonra en fazla görülen türü, bu böcek türüdür.

Hamam Böceklerinin En fazla Yuva oluşturduğu Alanlar
Mekân içlerinde ilk olarak mutfak, banyo ve kiler gibi alanlara yerleşen hamam böcekleri, bu alanlardan hızla çoğalarak ürerler. Dünyanın en hızlı üreyen haşereleri arasında olan hamam böcekleri, önlem alınmaz ise kısa sürede binlerce olur. Yumurtlama sistemi le üreyen hamam böceği, yumurtalarını bir süre sırtında taşır ve gezdiği her yere bırakarak, insanların mikrop kapmalarına neden olur. Hamam böceğinin mikropları ise insanlarda birçok hastalığa neden olur. Hamam böceği çok dirençli bir canlıdır. Vücutlarının üzeri kitin adı verilen bir madde ile kaplı olan hamam böcekleri, bu madde sayesinde kendilerini korurlar. Radyasyon ışınlarına, açlığa, dondurucu soğuğa bile dayanıklı olan hamam böcekleri ile mücadele etmek güçtür. Bilgisizce ve merdiven altı çalışan kalitesiz ilaçlama şirketlerine hamam böceği ilaçlaması yaptırmak ile hamam böceklerinden kurtulamazsınız. Hamam böceği ile mücadele sadece tecrübeli firmalarla kesin çözüme kavuşur.
Hamam böceği ilaçlama konusunda sizlere günün her saati ve haftanın her günü sizlere hizmet sunmaktadır. İrtibat numaralarımızdan bize ulaşarak, bilgi alabilirsiniz..

Hizmet Talep Formu

 
 
 
 
 
 
Bir Telefon Kadar Yakınız
Kampanya Devam Ediyor
BETİS TEMİZLİK
www.betistemizlik.com

 
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret220377
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.384931.5107
Euro34.055234.1917
HİDROJEN PEROKSİT

HİDROJEN PEROKSİT

HİDROJEN PEROKSİT

CAS numarası: 

7722-84-1

EC Numarası: 

231-765-0

PubChem: 

784

ChemSpider: 

763

Donma noktası : 

-0,43°C

Kaynama noktası : 

150,2°C

Molar kütle: 

34,0147 g / mol

Yoğunluk: 

1.135 g/cm3 (20 ° C, 0) 1.450 g/cm3 (20 ° C, saf)

Asitlik (pKa): 

11.75

Kırılma indeksi (nD):

 1,4061

Viskozite: 

1.245 cP (20 ° C)

Dipol moment: 

2.26 D

 

Açıklama

Standart Verileri
Kimyasal formülü H
2O2 olan renksiz ve kokusuz bir sıvı olup, suda ve alkolde çözünebilen,ortama bağlı olarak indirgen ve yükseltgen özellik gösterebilen,kimyasal olarak kararlı olmayan,yoğun sıvı formunda bir kimyasaldır. Kolaylıkla su ve oksijen vermek üzere bozunabilmektedir. % 70- 90 aralığındaki H2Oçözeltileri patlayıcı özellik gösterebilmektedir.Metal safsızlığının katalitik etki gösterdiği durumlarda bu maddenin bozulma hızı artmaktadır.Derişik halde oldukça tahriş edicidir.

Genel Bilgi

 Üretim ve Reaksiyonları

Hidrojen peroksit doğada kar ve yağmur içerisinde az miktarda bulunmaktadır. Eski zamanlarda baryum oksidin havada 500°C’ye ısıtılması ile elde edilen baryum peroksidin sülfat asidi ile muamelesinden elde edilmekteydi.

 BaO2 H2SO 4  -- › BaSO 4 H22
Suyun elektrolizi esnasında katot çevresinde meydana gelir Etil antrakinonun otoksidasyonundan elde edilebilmektedir. Derişik sülfat asidi elektroliz edildiğinde peroksidisülfat asidi elde edilir. İkincil reaksiyon olarak oluşan maddenin su ile reaksiyonundan hidrojen peroksit elde edilebilmektedir.

H2S28 2H2O -- › 2H2SO4 H2O2

Kullanım Alanları

Kimya
% 3’lük çözeltisi oksijenli su olarak,% 70’lik çözeltisi organik maddeleri ve anorganik iyonları oksitlemede kullanılmaktadır.0 luk çözeltisi perhidrol adı altında bu sektörde kullanım alanı bulmaktadır.

Tekstil
% 30-50 arasındaki konsantrasyonları tekstil sanayiinde pamuklu kumaşları beyazlatmak maksadıyla kullanılmaktadır.

Hijyen
% 3-4’lük çözeltisi oksijenli su olarak mikrop öldürücü,temizleyici olarak kullanılmaktadır.

Gıda
Gıda maddelerinde beyazlatıcı olarak kullanılabilmektedir.

Kozmetik
% 3-6’lık çözeltisi kozmetik sektöründe saç boyalarında katkı maddesi olarak ve saç sarartılması amacıyla kullanılmaktadır.

Su
Su arıtma sistemlerinde Trihalometanlar ve haloasetik asitleri azaltırken, su arıtmada hidrojen peroksit,koku azaltma,su tadı değiştirme,ozon miktarını artırma veya azaltma maksadıyla kullanılmaktadır.


Tarım
Hidroponik olarak bazı çiftçilik sulama çözümlerinde hidrojen peroksit zayıf solüsyon halinde kullanılmaktadır.

Patlayıcı
Bu sektörde organik peroksit patlayıcısı oluşturmak için kullanılmaktadır.