• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
SAĞLIK BAKANLIĞI
Takvim
ÖZEL YÖNETİLİCİLİK
http://www.erzurumapartmanyonetimi.com/

Akrep İlaçlama

Akrep ilaçlama, böcek türleri arasında canlıları öldürebilecek en etkili zehre sahip zararlı böcekler olan akreplerden korunmanın tek çözümüdür.

Akrepler Yaşam Alanlarımızda Nasıl Çoğalırlar ?
bu zararlı canlılar topluluk halinde yaşayarak çoğalırlar. Akrepler çok sağlam bir bünyeye sahiptir. Bir akrep ortalama beş yıl yaşayabilir. Alanında uzmanlaşmamış,  ilaçlama hizmetleri ile görüşüp, onlardan yardım alırsanız, akreplerden kurtulmanın kesin çözümünü sağlayamazsınız. İlaçlama uygulaması yaptırmak için öncelikle, akrep ilaçlama şirketleri arasında iyi araştırma yapmanız gerekir.  ilaçlama servisi personellerimiz 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Akrep ilaçlama firması olarak, %100 garantili ilaçlama hizmetleri ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına sizleri akreplerden tamamen kurtarana kadar ilaçlama hizmeti vermekteyiz.
Akrep, yumurtlayarak çoğalır. Yumurtalarını sırtında taşıyan dişi akrep ortalama 50-55 adet yavru yapar. Yavrular deri değişim süreçleri tamamlayana kadar anne akrebin sırtında barınırlar. Deri değişim süreci tamamlanan yavrular anne akrebin sırtından inerek bağımsızca hareket ederler.

Akrep Zehri Öldürücü Etkiye Sahip mi ?
Akrepler kuyruk kısımlarında zehir taşırlar. Bu zararlı böcekler üzerinde bulunduğu canlıya iğnesini saplayarak zehrini akıtır, canlı zehrin etkisiyle parçalara bölünür ve akrep etkisiz hale getirdiği avını yiyerek beslenir. Yaşam sürdüğünüz alanlarda akrep gördüğünüz takdirde zaman kaybetmeden böcek ilaçlama firmalarıyla irtibata geçerek ilaçlama hizmeti almalısınız. Akrep ilaçlaması yapılırken, bireysel olarak mücadele etmek riskli bir durumdur. Alanında uzman böcek ilaçlama firmaları sizleri akreplerden kısa zaman da kurtaracaktır. İç ve dış her alanda böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız.  İlaçlama firması olarak, haşere ilaçlama, fare ilaçlama ve pire ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Akrep İlaçlamada kullanılan ilaçlama yöntemleri;
*Sıvı ilaçlama
*Toz ilaçlama
İlaçlama hizmeti almak için Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylara sahip böcek ilaçlama firmamızla irtibata geçerek en kısa sürede akreplerden kurtulabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

 
 
 
 
 
 
Bir Telefon Kadar Yakınız
Kampanya Devam Ediyor
BETİS TEMİZLİK
www.betistemizlik.com

 
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret220377
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.384931.5107
Euro34.055234.1917
HİDROJEN PEROKSİT

HİDROJEN PEROKSİT

HİDROJEN PEROKSİT

CAS numarası: 

7722-84-1

EC Numarası: 

231-765-0

PubChem: 

784

ChemSpider: 

763

Donma noktası : 

-0,43°C

Kaynama noktası : 

150,2°C

Molar kütle: 

34,0147 g / mol

Yoğunluk: 

1.135 g/cm3 (20 ° C, 0) 1.450 g/cm3 (20 ° C, saf)

Asitlik (pKa): 

11.75

Kırılma indeksi (nD):

 1,4061

Viskozite: 

1.245 cP (20 ° C)

Dipol moment: 

2.26 D

 

Açıklama

Standart Verileri
Kimyasal formülü H
2O2 olan renksiz ve kokusuz bir sıvı olup, suda ve alkolde çözünebilen,ortama bağlı olarak indirgen ve yükseltgen özellik gösterebilen,kimyasal olarak kararlı olmayan,yoğun sıvı formunda bir kimyasaldır. Kolaylıkla su ve oksijen vermek üzere bozunabilmektedir. % 70- 90 aralığındaki H2Oçözeltileri patlayıcı özellik gösterebilmektedir.Metal safsızlığının katalitik etki gösterdiği durumlarda bu maddenin bozulma hızı artmaktadır.Derişik halde oldukça tahriş edicidir.

Genel Bilgi

 Üretim ve Reaksiyonları

Hidrojen peroksit doğada kar ve yağmur içerisinde az miktarda bulunmaktadır. Eski zamanlarda baryum oksidin havada 500°C’ye ısıtılması ile elde edilen baryum peroksidin sülfat asidi ile muamelesinden elde edilmekteydi.

 BaO2 H2SO 4  -- › BaSO 4 H22
Suyun elektrolizi esnasında katot çevresinde meydana gelir Etil antrakinonun otoksidasyonundan elde edilebilmektedir. Derişik sülfat asidi elektroliz edildiğinde peroksidisülfat asidi elde edilir. İkincil reaksiyon olarak oluşan maddenin su ile reaksiyonundan hidrojen peroksit elde edilebilmektedir.

H2S28 2H2O -- › 2H2SO4 H2O2

Kullanım Alanları

Kimya
% 3’lük çözeltisi oksijenli su olarak,% 70’lik çözeltisi organik maddeleri ve anorganik iyonları oksitlemede kullanılmaktadır.0 luk çözeltisi perhidrol adı altında bu sektörde kullanım alanı bulmaktadır.

Tekstil
% 30-50 arasındaki konsantrasyonları tekstil sanayiinde pamuklu kumaşları beyazlatmak maksadıyla kullanılmaktadır.

Hijyen
% 3-4’lük çözeltisi oksijenli su olarak mikrop öldürücü,temizleyici olarak kullanılmaktadır.

Gıda
Gıda maddelerinde beyazlatıcı olarak kullanılabilmektedir.

Kozmetik
% 3-6’lık çözeltisi kozmetik sektöründe saç boyalarında katkı maddesi olarak ve saç sarartılması amacıyla kullanılmaktadır.

Su
Su arıtma sistemlerinde Trihalometanlar ve haloasetik asitleri azaltırken, su arıtmada hidrojen peroksit,koku azaltma,su tadı değiştirme,ozon miktarını artırma veya azaltma maksadıyla kullanılmaktadır.


Tarım
Hidroponik olarak bazı çiftçilik sulama çözümlerinde hidrojen peroksit zayıf solüsyon halinde kullanılmaktadır.

Patlayıcı
Bu sektörde organik peroksit patlayıcısı oluşturmak için kullanılmaktadır.