• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
SAĞLIK BAKANLIĞI
Takvim
ÖZEL YÖNETİLİCİLİK
http://www.erzurumapartmanyonetimi.com/

Okul ve Yurt İlaçlama

 

Okul İlaçlama

Okul, dershane vb. gibi eğitim kurumlarında çocuklarımızı emanet ettiğimiz yerlerin düzenli olarak hijyen takibinin yapılması gereklidir.

Çocuklarımız ve gençlerimizin sağlığı her şeyden önemlidir. Eğitim kurumları kalabalık mekanlar olduğundan böcek ve türevlerinin oluşumları için uygun ortamlardır. Bu mekanların temiz, hijyen olması öğrenci ve çalışanlar açısından önem taşımaktadır. Isırma, sokma vb. durumlarda alerjik ve bulaşıcı hastalıklarla karşılaşmak mümkün olabilir. Bu nedenle okul idarecilerin düzenli aralıklarla okul içi ve okul dışı mekanlarda ilaçlama yapmaları gerekmektedir. Bu ortamlarda rahatsızlık veren ve tehlike oluşturan haşereler ve kemirgenlerden kurtulmak için profesyonel şirketler aracılığıyla ilaçlanması gerekir. Çünkü okullardaki alanların büyük bir kısmında haşere yoğunluğu ve yaydıkları zararlı mikroorganizmalar çok fazladır. Ziraat mühendislerimiz kontrolünde yapılan okul ilaçlaması doğru yöntem ve doğru doz ile haşere sorunu kontrol altına alınır.

Biz okul ilaçlama firması olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çözüm odaklı çalışanlarımızla daima yanınızdayız.

Hizmet Talep Formu

 
 
 
 
 
 
Bir Telefon Kadar Yakınız
Kampanya Devam Ediyor
BETİS TEMİZLİK
www.betistemizlik.com

 
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret179484
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.93305.9567
Euro6.54256.5687