• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
SAĞLIK BAKANLIĞI
Takvim
ÖZEL YÖNETİLİCİLİK
http://www.erzurumapartmanyonetimi.com/

Uçan Haşereler

 UÇAN HAŞERELER

 
1- Karasinek Mücadelesi :
İnsan ve gıda bulunan ortamlarda, uygun yerler boyanarak veya boyanmış kutular yerleştirilerek; çöp kutuları ve konteynırlar ile tesis binalarının dış yüzeyleri kalıcı ilaçlarla 15 günlük periyotlar halinde pulverize insektisit yöntemi ile ilaçlanır.
 
2- Sivrisinek ve Larva Mücadelesi :
Sivrisinek ana üreme noktaları olarak kanalizasyon, logar ve açıkta birikmiş durgun sularda ve birikmiş foseptiklerde biyolojik larvasit uygulamaları yapılır. Periyotlar ortalama 15 gündür.
 
3- Uçkun Mücadelesi :
Gündüz : Ergin sineklerin dinlenme pozisyonlarında saklanma odakları tespit edilir; bu alanlarda kalıcı çalışmalar yapılır. Buradaki uygulama periyotları teknik personelin gözlemleri sonucu elde edilen bulgulara göre, sorunu kaynağında yok etmek amaçlıdır.
 
Akşam: Gün batımını müteakiben (rüzgar ve yağmur durumuna göre), araç üstü veya sırt ULV cihazlarıyla insan ve çevreye zararsız, aynı zamanda formülasyonu ile ilgili direnç gelişmemiş, halk sağlığı alanında kullanılmak üzere ruhsatlı insektisitler, kurumunuzun veya firmanızın istediği periyotlarda uygulanır.

Hizmet Talep Formu

 
 
 
 
 
 
Bir Telefon Kadar Yakınız
Kampanya Devam Ediyor
BETİS TEMİZLİK
www.betistemizlik.com

 
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret179431
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92465.9483
Euro6.54276.5689