• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
SAĞLIK BAKANLIĞI
Takvim
ÖZEL YÖNETİLİCİLİK
http://www.erzurumapartmanyonetimi.com/

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta kurusu ilaçlama firması BETİS, tahta kurdu, yılan, salyangoz, tahta kurusu, karınca ilaçlama hizmeti vermektedir.

Ahşap eşya ve malzemelerin mevcut olduğu tüm yaşam ve çalışma alanlarında görülebilen bu haşerelerden kurtulmak, kesinlikle profesyonel olarak tahtakurusu ilaçlama firmaları ile gerçekleştirilir.  Tahtakurusu ile mücadele ancak bu firmalar ile doğru şekilde gerçekleştirilebilir.  Vücuttaki kanı emerek beslenen, 6 ayaklı ve yaklaşık 5 mm boyunda olan bu böcekler sadece insan sağlığını değil, evcil dostlarınızın ve kümes hayvanlarının da sağlığını tehdit etmektedir. Tahta kurusu böcek ilaçlama şirketleri arasındaki tüm şirketlere ilaçlama yaptırılamaz. Bazı firmalar, tahtakurusu ilaçlama işlemi gerçekleştirirken, sizi bu haşerelerden kurtarmadığı gibi sağlığınızı da tehlikeye atar. Sağlık Bakanlığı onaylı tahtakurusu ilaçlama firmamız, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmadan hizmet verir.

Küçük boyutları gözle görülmelerini zorlaştırır. Ancak uzman tahtakurusu ilaçlama servisi elemanlarımız, keşif çalışması esnasında yaşam ve çalışma alanlarınızda tahta kuruları mevcut olup olmadığını kolaylıkla tespit edebilmektedir. Farklı türleri bulunan bu haşereler geceleri yahut karanlıkta yuvalarından çıkmaktadır. Vücutta kan emdikleri bölgelerde kızarıklıklar, kabarmalar, kaşıntı ve çıban görünümlü cilt tahrişleri meydana gelmektedir.

Tahtakurusu nerede yuvalanır?
Sıklıkla evlerin bodrum, zemin döşemesi altları, mobilya içleri, taban çatlakları ile çatı bölümlerinde yuvalanan bu böcek türü kısa sürede yüzlerce yumurta bırakabilmektedir. Bu nedenle en hızlı üreyen böcekler sınıfında yer almaktadır. Besin bulamamaları halinde dahi 1,5 ila 2 yıl yaşayabilen bu haşerelerden kapalı ve açık alanların arındırılması için uzman ekiplerimiz, doğru ilaçları doğru teknikler ile uygulamaktadır.

Dışkı bıraktıklarında ve öldüklerinde nahoş bir koku yayan bu haşereler ile mücadelede profesyonel kadromuz tek bir uygulama ile tüm tahta kurularından kurtulmanızı sağlayabilmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ilaçları kullanarak sizin ve evcil dostlarınızın sağlığını korumaktayız. Ulaşılması güç noktalara dahi uygulanan ilaçlar bu haşerenin yumurtalarını da etkisiz hale getirebilmektedir.
7/24 kesintisiz, garantili Tahta kurusu ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz.
 

 

 

 

 

Hizmet Talep Formu

 
 
 
 
 
 
Bir Telefon Kadar Yakınız
Kampanya Devam Ediyor
BETİS TEMİZLİK
www.betistemizlik.com

 
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret179488
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.93305.9567
Euro6.54256.5687