• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
SAĞLIK BAKANLIĞI
Takvim
ÖZEL YÖNETİLİCİLİK
http://www.erzurumapartmanyonetimi.com/

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer böceği, çok farklı ortamlara adapte olup yaşayarak hızla çoğalabilmektedirler. En kısa sürede kalorifer böceği ilaçlama firmaları ile anlaşmak gerekmektedir. Beslenmelerini insanların yiyecekleri üzerinden gerçekleştiren bu böceklerden, doğru ilaçlama yöntemlerini uygulayan ilaçlama şirketleri ile gerekli müdahaleyi sağlayarak, kurtulabilirsiniz.

Kalorifer Böcekleri Hangi Alanlara Yuva Oluştururlar?
Kalorifer böceği, çoğunlukla bina içlerinde nemli ve ılık ortamları yaşamak ve yuvalanmak üzere tercih eder. Salgıladıkları kendilerine özgü kokular ve bıraktıkları dışkıları aracılığı ile diğer kalorifer böceklerine su ve besin kaynakları ile yuvalarının yerini bildirirler. Kalorifer böceği ilaçlama, radyasyon dâhil birçok öldürücü koşula direnç gösterebilen kalorifer böcekleri 1 ay boyunca hiçbir şey yemeden hayatta kalabilme özelliğine olan bu böceklerden kurtulmanın tek yoludur. Yaşam alanlarınızda bu haşerelere rastladığınızda acilen, ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.   Kalorifer böceği BETİS ilaçlama firması olarak, en ekonomik ilaçlama fiyatları ile kalorifer böceklerine %100 garantili ilaçlama uygulaması yapmaktayız.

 Kalorifer böceği, genellikle geceleri aktif olan kalorifer böceği sık sık yer değiştirme ve hızlı hareket etme özelliği nedeni ile en güç böcek türleri arasındadır. Küçük bedenlerinde birçok bakteri türünü bulundururlar. İnsan sağlığı için büyük risk oluşturan bu haşerelerden korunmak için, ilaçlama oldukça gerekli bir uygulamadır. Evlerde mutfak, banyo, lavabo ve tuvalet gibi bölümleri tercih eden kalorifer böcekleri en küçük duvar çatlaklarından dahi sızabilme özelliğine sahiptirler. Havalandırmalar, kalorifer boruları, küvetler gibi birçok alan ev ya da işyeri gibi mekânlara girme yollarıdır. Kalorifer böceği servisleri, tüm alanlarda gerekli tüm müdahaleyi yapmaktadırlar.

Kalorifer böceği, diğer haşere türlerine göre daha dayanıklı yapıya sahiptir. Özellikle böceğin yaşam ve yuvalanma alanı mekâna giriş alanları detaylandırıldıktan sonra ilaçlama çalışması başlatılmalıdır. Kalorifer böceği ilaçlama uygulaması için diğer bir aşama da böcek yumurtaları ile mücadeledir.

Kalorifer Böceklerin İnsanlara Bulaşan Önemli Hastalıklar
Kalorifer böcekleri parazit olmamakla birlikte diğer birçok çeşitli hastalık etkenlerine mekanik taşıyıcılık veya ara konaklık yapmaktadırlar. Kalorifer böcekleri tarafından taşınan mikroorganizmalar nedeni ile oluşan hastalık türlerinin en bilinenleri kolera, tifo, verem gibi birçok tehlikeli hastalıktır. Bunların yanı sıra basilinin, Entamoeba coli, E. histolyrica, Balantridium coli, Giardia intestinalis kistlerinin yayılmasında da kalorifer böceği mekanik taşıyıcı olarak aktif rol oynamaktadır.

En tehlikeli haşere gurubu içinde yer alan kalorifer böcekleri insan sağlığı açısından yüksek risk oluşturan birçok hastalığın taşıyıcıları konumundadır. Kolaylıkla insanların yaşam alanlarına sızan bu haşere türü ile etkin mücadele ancak profesyonel anlamda kalorifer böceği ilaçlama uygulaması ile mümkün olmaktadır.
BETİS ilaçlama, diğer haşere türlerini ilaçladığı gibi, kalorifer böceğini de Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarla ilaçlamaktadır.

Müşteri temsilcilerimizden günün her saati, haftanın her günü kalorifer böceği, ilaçlama teknikleri ve uygulaması ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

 
 
 
 
 
 
Bir Telefon Kadar Yakınız
Kampanya Devam Ediyor
BETİS TEMİZLİK
www.betistemizlik.com

 
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret179431
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92465.9483
Euro6.54276.5689