• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
SAĞLIK BAKANLIĞI
Takvim
ÖZEL YÖNETİLİCİLİK
http://www.erzurumapartmanyonetimi.com/

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği, nemli ve rutubetli ortamlarda yaşayan zararlı haşerelerdir. Hamam böcekleri nemli ve pis alanlardan, yaşam alanlarımıza bakteri taşımaktadır. Hamam böceği ilaçlama, yaşam alanlarınızda ki bakterileri kapsamlı olarak temizlemekte ve sizlere güvenli yaşam ortamları sunmaktadır BETİS ilaçlama, tüm haşere türlerine karşı sağlamış olduğu ilaçlama hizmetlerini Sağlık Bakanlığının onayıyla gerçekleştirmektedir.
Hamam Böceği İle Mücadele Nasıl Yapılır?
Hamam böceklerine en kısa sürede müdahale edilmelidir. Bireysel olarak yapılan, hamam böceği ilaçlama uygulaması sonuç vermemektedir.. Hamam böceklerine karşı bilinçsiz olarak uygulanan ilaçlama, bu böceklerin bağışıklığını güçlendirmektedir. Bu sebeple profesyonel destek alınmalıdır. Hamam böceği ilaçlama şirketleri ile anlaşmak gerekmektedir. İlaçlama sonrasında, tüm hamam böcekleri ölmüş olsa dahi, yumurtalar tamamen yok olamayabilir. Yumurtalardan çıkan hamam böcekleri evinizi yeniden istila eder. Bu sebeple, profesyonel şirketlerle anlaşmanız gerekmektedir. gerekli önlemler alınmadığı takdirde hamam böceklerinden kurtulmanız mümkün olmayacaktır. İçinde olduğu alana yumurtalarını bırakarak gizlenen hamam böcekleri en çok kullanılmayan eşyaların arasında görülmektedir. Aynı zamanda yuva oluşturmak için karanlık alanları seçen hamam böcekleri, ışığa karşı duyarlılığı az olan canlılardır.

Hamam Böceği Zararları Nedir?
Hamam böcekleri, insanlara hastalık bulaştıran taşıyıcılardır. Hamam böcekleri yalnızca insanlara değil, evcil hayvanlara da hastalık bulaştırmaktadır.  İnsanları ısırmayan ve kemirmeyen bir böcek türü olsa da salyası ile pek çok hastalığın bulaşması gerçekleşmektedir. Bu nedenle hamam böceği ilaçlama uygulaması yaptırmak, sağlı açısından büyük öneme sahiptir. Kaliteli böcek ilaçları ile yapılması gereken uygulama için profesyonel ilaçlama firmalarından hizmet almak gereklidir. Hamam böceklerinin gezindiği alanların dezenfekte edilmesi de oldukça önemlidir. Özellikle küçük çocukların ve bebeklerin bulunduğu ortamlarda bu gibi böceklerin bırakmış olduğu mikropların yaşaması oldukça tehlike saçmaktadır.

Hamam böceklerinden geçen bazı hastalıklar şunlardan oluşmaktadır;
Verem mikrobu, dizanteri mikrobu, hepatit mikrobu, atraks mikrobu, astım hastalığı mikrobu, alerjik rahatsızlıklar, gıda zehirlenmesi gibi rahatsızlık ve hastalıklara neden olmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için hamam böceği ilaçlama uygulamasının önemi büyüktür.
Hamam böceği ilaçlama firması, 7 gün 24 saat boyunca, kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Bakanlık onaylı ilaçlarla hizmet veren firmamızdan, dilediğiniz her zaman randevu alabilirsiniz.
 

Hizmet Talep Formu

 
 
 
 
 
 
Bir Telefon Kadar Yakınız
Kampanya Devam Ediyor
BETİS TEMİZLİK
www.betistemizlik.com

 
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret179431
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92465.9483
Euro6.54276.5689