• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
SAĞLIK BAKANLIĞI
Takvim
ÖZEL YÖNETİLİCİLİK
http://www.erzurumapartmanyonetimi.com/

Haşere ilaçlama


1994’ den BERİ KALİTENİN ADI’ DIR BETİS
Açık ve kapalı yaşam sürdüğümüz çeşitli alanlarda haşere ve fare türleriyle sıkça karşılaşmamız mümkündür. Yılın her mevsimi üreme evresi geçiren birçok haşere türü, çeşitli yollardan yaşam alanlarımıza kadar ulaşmaktadır. Çeşitli zararlara neden olan böcek ve fare türleri insan sağlığı açısından büyük risk oluşturmaktadır. İlaçlama firmaları tarafınca uygulanan çeşitli ilaçlama yöntemleri, haşere türlerinden yaşam alanlarınızı arındırarak gelebilecek zararlara karşı da korumaktadır.
Ev, ofis, bina, işyeri, fabrika, alışveriş merkezi, park, bahçe gibi iç ve dış tüm alanlarda dolaşan haşere ve fare türleri tehlike oluşturmaktadır. Gezindikleri alanlara mikrop ve bakterilerini saçan bu zararlı canlılar veba, humma, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, verem, tifüs, dizanteri gibi çeşitli hastalıkların yaşanmasına neden olurlar. Profesyonel ilaçlama yöntemleri dezenfekte özelliği taşıyarak yaşam alanlarınızda oluşan mikrop ve bakterilerle de savaşmaktadır.
İlaçlama Yöntemleri
  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları, Düzenekleri
BETİS İlaçlama şirketi, ilaçlama yöntemlerinin tümünü Sağlık Bakanlığı onayınca gerçekleştirmektedir. Gereken tüm çalışma belgelerine sahip olan firmamız Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülen böcek ilaçları ve fare ilaçları ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İlaçlama uygulamalarımız tüm haşere ve fare türlerini kapsamaktadır. Etkili yöntemlerimiz ile çalışmalarımızın hepsi başarı ile sonuçlanmaktadır.
Haşere ve fare türlerinin hızlı bir süreçte üreyerek çoğaldıklarını unutmamalısınız. Bu canlıların hızla üreyerek çoğalmaları yaşam alanlarımızda gizlenerek sayılarını ciddi oranda arttırmaları demektir. Sayıları artan haşere türlerinin eşyalarınıza ve sağlığınıza vereceği zararların sayıları da artacaktır. Zamanında yapılan müdahaleler ile haşere türlerinden en kısa sürede kurtulmanız mümkün olacaktır. Firmamız 7 gün 24 saat hizmet sağlayarak haşere ve fare türlerinin çoğalmalarına fırsat tanımamaktadır.
Pire, kene, hamam böceği gibi sıcak havalarda üreyen haşere türleri yaz aylarının gelmesiyle birlikte ciddi oranda artış göstermektedir. Bu haşere türlerine karşı özellikle açık alanların periyodik olarak ilaçlaması oluşabilecek olası haşere problemlerini önleyecektir. Açık alanların ilaçlanmaması haşere türlerinin kapalı yaşam alanlarımıza sıkça girerek yuva oluşturmalarına neden olacaktır.
Haşere ve fare türlerinin insanlar üzerinde oluşturmuş olduğu zararlar çeşitlidir. Haşere türleri yapıları gereği beslenme ve barınma şekillerine bağlı olarak farklılık göstermektedirler. Çoğu fare ve böcek grupları kemirgen canlılardır. Kemirgen olma özellikleri etraflarında yer alan eşyaları kemirmelerine neden olmaktadır. Özelikle evlerimizin içerisine ulaşarak yuva yapan haşereler etraflarında buldukları eşyaları kemirerek büyük zarara neden olabilirler. Deri böceği, halı böceği, ağaç kurdu ve tahtakurdu gibi haşere türleri, beslenme şekillerini etrafında bulmuş oldukları materyalleri yiyerek gidermektedirler. Gün geçtikçe etrafındaki eşyaların kullanılmaz hale gelmesine neden olan bu böcek türlerine karşı gerekli önlemlerin alınması oldukça önemlidir.
İnsanların eşyaları ile beslenme ihtiyacını karşılayan haşere türleri gibi insanların besin maddeleri ile de beslenen türler bulunmaktadır. Hamam böceği, kalorifer böceği, karınca ve fare gibi canlılar insanların yiyeceklerine oldukça ilgi duyarak mutfaklarımıza kadar ulaşmaktadırlar. Besin maddelerimizin üzerinde dolaşarak dışkı, salya ve salgı yoluyla çok sayıda mikrop bırakırlar. Hastalıkların asli nedeni olan mikrop ve bakteriler yoluyla insanlar ciddi ve kalıcı sağlık sorunları yaşamaktadır. Aynı şekilde bit, kene, pire ve sivrisinek gibi insan ve hayvan kanı ile beslenen haşere türlerinden insanlara doğrudan hastalık geçmektedir. Bu gibi zararlardan korunmanın en etkili yolu profesyonel yardım ile mümkün olacaktır.
İç ve dış tüm ortamlarda barınabilen çoğu fare ve böcek türü üremek için gerekli şartlara sahip olduktan sonra hemen üreme evresine geçmektedir. Az bir besin ve gerekli sıcaklık çoğu haşerenin bulunduğu alana yüzlerce yumurta bırakması için yeterlidir. Bu zararlı canlılardan kurtulmak için uygulanacak yöntemlerin dikkatli bir şekilde belirlenmesi gereklidir. Uygulama yapılacak alanlar haşerelerin oluşturmuş olduğu yuvalardan mutlaka arındırılmalıdır. Aksi uygulamalar başarılı sonuç vermeyeceği gibi böcek ve fare problemlerinin defalarca yaşanmasına neden olacaktır.
Böceklerden kurtulmanın yolları hakkında profesyonel çözümler sunan firmalardan hizmet almanız önemlidir. Amatör firmalardan hizmet alındığı takdirde haşerelerden kurtulmak mümkün olmayacaktır. Kalitesiz ilaçlar ile yapılan uygulamalar haşere türlerine etki göstermeye yeterli olmayacağı gibi insan ve çevre sağlığına da önemli derecede zarar verecektir. Böcek ilaçlılarının tümü kimyasal birleşenlerden oluşmaktadır. Kimyasal ilaçlar alanında uzman ilaçlama personelleri tarafından uygulandığı vakit insan ve çevre sağlığını koruyarak haşere türlerini etkisiz kılacaktır. Firmamız bünyesinde görev alan uzman personellerimiz daima garantili ve ekonomik hizmet sağlamaktadır. Haşere türleri farklı özelliklere sahip canlılardır özellikle yaşadıkları alanlara göre yapısal özellikleri farklılık göstermektedir. Haşere türlerinin sahip oldukları yapısal farklılıkları kullanılacak ilaçların da farklılık göstermesine neden olmaktadır. Böcek türüne göre etki sağlayacak özel formüllerle üretilmiş ilaçlar kullanılmalıdır. Aksi durumda haşerelerin tümü etkisiz hale gelmeyeceği gibi haşere yumurtalarından yeni çıkan yavrular yeniden haşere problemi yaşamanıza neden olacaktır.
BETİS ilaçlama, haşere ve fare türlerine karşı özel olarak üretilen ilaçları ile tüm türler üzerinde başarılı sonuçlara ulaşmaktadır. Firmamızdan hizmet almak istediğiniz vakit Müşteri Temsilcilerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir Telefon Kadar Yakınız
Kampanya Devam Ediyor
BETİS TEMİZLİK
www.betistemizlik.com

 
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret179431
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92465.9483
Euro6.54276.5689