• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905325219384
  • https://www.instagram.com/betis_ilaclama25

ANASAYFA

#Evdekalerzurum Çalışmayı sürdüren kurum ve kuruluşlar, iş yerleri, sağlık tedbirleri kapsamında düzenli dezenfeksiyon hizmeti için terübeli Saglık Bakanlığından yetkili güvenilir, sorumluluk bilincinde olan firmaları tercih ediyorlar.
Türkiye de ilk olarak satışa sunduğumuz Korona ( COVİR 19 ) virüsüne karşı kendinizi izole amaçlı hazırlamış olduğumuz kişisel hijyen setimiz satışa sunulmuştur.
12.04.2020
08.04.2020
Virüse karşı yardımcı üründür. Tek başına koruma sağlamamaktadır. Steril değildir. Yüz maskesi virüs ve bakterilere karşı koruma sağlamak için yardımcı üründür. İçerisinde bulunan filtreleme sayesinde dışarıdaki ve ortamlardaki bakteri ve virüslerin solunum yoluyla size bulaşmasını önlemeye yardımcı olmaktadır.
Açıklama Standart Verileri Kimyasal formülü H2O2 olan renksiz ve kokusuz bir sıvı olup, suda ve alkolde çözünebilen,ortama bağlı olarak indirgen ve yükseltgen özellik gösterebilen,kimyasal olarak kararlı olmayan,yoğun sıvı formunda bir kimyasaldır. Kolaylıkla su ve oksijen vermek üzere bozunabilmektedir. % 70- 90 aralığındaki H2O2 çözeltileri patlayıcı özellik gösterebilmektedir.Metal safsızlığının katalitik etki gösterdiği durumlarda bu maddenin bozulma hızı artmaktadır.Derişik halde oldukça tahriş edicidir.
04.04.2020
23.03.2020
1994 yılı itibari ile Merkezi Erzurum’da kurulan ve başta ilaçlama, dezenfeksiyon ve hijyen üzerine çalışma şirketimiz BETİS Dezenfeksiyon ve Hijyen servisi olarak 2009 ve 2015 yıllarında çıkan HRN1 domuz gribine karşı yapmış olduğumuz çalımalar ile Erzurum başta olmak üzere tüm Doğu Anadolu bölgesinde hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları ile üstün deneyim elde etmiş olmamız nedeni ile siz değerli Erzurum ve tüm Türkiye de bu tecrübelerimizi deneyimli kadrolarımız ile sizlerle paylaşmak bizim için mutluluk verecektir.
Firmamızda bilimsel bilgilerden yola çıkarak, usulüne uygun şekilde haşerelerden arındırma yapılmaktadır.
15.03.2020
12.06.2019
Erzurum ve Doğu Anadolu Bölgesinde İlaçlama ve Temizlik de Çözüm Ortağınız
KALİTE, PROFESYONELLİK, TEKNİK KADRO, BİLİMSEL ÇALIŞMA ve GARANTİ' NİN ADI DIR BETİS
10.08.2015
10.03.2016
Haşere ilaçlama işleminin yöntemi uygulama alanında yapılacak olan teşhisler ile belirlenir. Çünkü görülen haşerenin türü, uygulama alanı gibi birçok etmen ilaçlama yöntemini etkilemektedir. Başlıca ilaç türleri ise sıvı, toz ve jel olanlardır. Örneklemek gerekirse fare ile mücadelede toz ilaçlar kullanılırken böcek türü haşerelerle mücadele ederken daha çok sıvı ilaçlar kullanılır. İlaçtaki zehirleme oranı ise uygulanacak alandaki haşere türlerine göre değişir.
Böcek i laçlama ve haşere ile mücadele sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir Erzurum ve Doğu Anadolu bölgesinde Etkin kaliteli ve Garantili ilaçlama yapan şirketimiz sizlere bilimsel ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir
05.06.2015
04.06.2015
 1 

Hizmet Talep Formu

 
 
 
 
 
 
Hava Durumu
7/24 HİZMETİNİZDEYİZ
GÜVENİLİR EKONOMİK GARANTİLİ
DEZENFEKSİYON HİZMETİ