• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
SAĞLIK BAKANLIĞI
Takvim
ÖZEL YÖNETİLİCİLİK
http://www.erzurumapartmanyonetimi.com/
İLAÇLAMADA BAHAR KAMPANYASI


Firmamızda bilimsel bilgilerden yola çıkarak, usulüne uygun şekilde haşerelerden arındırma yapılmaktadır.

Ne Tür Haşereler İlaçlanıyor?

İlaçlaması yapılan haşere türleri oldukça geniş kapsamlı ele alınabilir. Sık karşılaşılan hamam böceği, fare, pire dışında yılan, akrep gibi canlıları uygun tekniklerle yok etmekteyiz. Normal şartlarda doğal ortamlarında zararı olmayan, ancak insanların yaşam alanlarında sağlık ve ekonomik açıdan bazı zararlara neden olan bu canlıları, fiziksel yapıları doğrultusunda özel olarak geliştirilen ilaçlarla ortadan kaldırıyoruz. Erzurum’da çok yaygın şekilde görülen şark hamam böceği türleri bu anlamda kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.  .

Sağlık Sorunları İçin Önlem Alın

Haşerelerin gezdiği alanlar genellikle bakteri ve hastalık kaynağı olabilecek kanalizasyon, pis su birikintileri gibi yerlerdir. Ev ya da iş yerlerimizde bu canlılar gezindiği zaman, bazı hallerde ısıma gibi temaslar olduğunda sağlık açısından ciddi sorunlar oluşabilir. Ayrıca iş yerleriniz için firmanızın içerisinde böcek veya fare görünmesi müşteri kaybına neden olacaktır. bu tür sorunları firmamıza önceden başvuru yaparak giderebilir ve etkili sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle restoran tarzı yiyecek içecek firmalarında fare olmaması için rutin ilaçlamaları gerçekleştirmek üzere firmamız beklentilerinizi karşılayacaktır.

Bütçenize Uygun İlaçlama

En ekonomik seçeneklerle ilaçlamaları gerçekleştiriyoruz. Alt yapı bakımından sizlerin ideal hizmetleri uygun fiyatlarla alması için titiz şekilde çalışmalar sürdürmekteyiz. İster tek seferlik isterseniz de uzun vadede rutin ilaçlama için firmamızdan teklif alabilirsiniz. İlaçlanacak olan alan büyüklüğü, hangi haşerelere yönelik ilaçlar olacağı gibi detaylar ilaçlama fiyatlarında belirleyici olmaktadır. Sizlere tecrübeli bir ekiple profesyonel hizmetler vermekteyiz. Bilgi ve donanım açısından firmamız uzun vadede memnuniyet sağlamaktadır.

  
1256 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Bir Telefon Kadar Yakınız
Kampanya Devam Ediyor
BETİS TEMİZLİK
www.betistemizlik.com

 
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret222326
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398
HİDROJEN PEROKSİT

HİDROJEN PEROKSİT

HİDROJEN PEROKSİT

CAS numarası: 

7722-84-1

EC Numarası: 

231-765-0

PubChem: 

784

ChemSpider: 

763

Donma noktası : 

-0,43°C

Kaynama noktası : 

150,2°C

Molar kütle: 

34,0147 g / mol

Yoğunluk: 

1.135 g/cm3 (20 ° C, 0) 1.450 g/cm3 (20 ° C, saf)

Asitlik (pKa): 

11.75

Kırılma indeksi (nD):

 1,4061

Viskozite: 

1.245 cP (20 ° C)

Dipol moment: 

2.26 D

 

Açıklama

Standart Verileri
Kimyasal formülü H
2O2 olan renksiz ve kokusuz bir sıvı olup, suda ve alkolde çözünebilen,ortama bağlı olarak indirgen ve yükseltgen özellik gösterebilen,kimyasal olarak kararlı olmayan,yoğun sıvı formunda bir kimyasaldır. Kolaylıkla su ve oksijen vermek üzere bozunabilmektedir. % 70- 90 aralığındaki H2Oçözeltileri patlayıcı özellik gösterebilmektedir.Metal safsızlığının katalitik etki gösterdiği durumlarda bu maddenin bozulma hızı artmaktadır.Derişik halde oldukça tahriş edicidir.

Genel Bilgi

 Üretim ve Reaksiyonları

Hidrojen peroksit doğada kar ve yağmur içerisinde az miktarda bulunmaktadır. Eski zamanlarda baryum oksidin havada 500°C’ye ısıtılması ile elde edilen baryum peroksidin sülfat asidi ile muamelesinden elde edilmekteydi.

 BaO2 H2SO 4  -- › BaSO 4 H22
Suyun elektrolizi esnasında katot çevresinde meydana gelir Etil antrakinonun otoksidasyonundan elde edilebilmektedir. Derişik sülfat asidi elektroliz edildiğinde peroksidisülfat asidi elde edilir. İkincil reaksiyon olarak oluşan maddenin su ile reaksiyonundan hidrojen peroksit elde edilebilmektedir.

H2S28 2H2O -- › 2H2SO4 H2O2

Kullanım Alanları

Kimya
% 3’lük çözeltisi oksijenli su olarak,% 70’lik çözeltisi organik maddeleri ve anorganik iyonları oksitlemede kullanılmaktadır.0 luk çözeltisi perhidrol adı altında bu sektörde kullanım alanı bulmaktadır.

Tekstil
% 30-50 arasındaki konsantrasyonları tekstil sanayiinde pamuklu kumaşları beyazlatmak maksadıyla kullanılmaktadır.

Hijyen
% 3-4’lük çözeltisi oksijenli su olarak mikrop öldürücü,temizleyici olarak kullanılmaktadır.

Gıda
Gıda maddelerinde beyazlatıcı olarak kullanılabilmektedir.

Kozmetik
% 3-6’lık çözeltisi kozmetik sektöründe saç boyalarında katkı maddesi olarak ve saç sarartılması amacıyla kullanılmaktadır.

Su
Su arıtma sistemlerinde Trihalometanlar ve haloasetik asitleri azaltırken, su arıtmada hidrojen peroksit,koku azaltma,su tadı değiştirme,ozon miktarını artırma veya azaltma maksadıyla kullanılmaktadır.


Tarım
Hidroponik olarak bazı çiftçilik sulama çözümlerinde hidrojen peroksit zayıf solüsyon halinde kullanılmaktadır.

Patlayıcı
Bu sektörde organik peroksit patlayıcısı oluşturmak için kullanılmaktadır.