• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
SAĞLIK BAKANLIĞI
Takvim
ÖZEL YÖNETİLİCİLİK
http://www.erzurumapartmanyonetimi.com/

Hakkımızda
BETİS
ilaçlama Şirketi olarak 1994 yılından itibaren İlaçlama konusunda tecrübeli ve uzman bir kadro ile halen siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Şirketimiz hizmete odaklı olarak ilaçlama sektöründeki teknoloji yakından takip edip çıkan son sistem ekipmanlar kullanmaktadır. İlaçlama firması olarak sağlık bakanlığı onaylı ve yasal olarak çalışan bütün belge bilgilere donanımına sahip bir şirket olarak her zaman müşterimizin yanındayız. Bünyemizde çalışan ziraat mühendisleri kontrolünde ilaçların dozajı ayarlanıp ondan sonra gerekli ilaçlamalar yapılmaktadır. Şirket olarak kullanılan ilaçlar sağlık bakanlı onaylı ilaçlar olup kesinlikle insan sağlığına anti etkisi yoktur. İlaçlama şirketi olarak hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize ilaçlama sertifikası, gerekli işlem makbuzları ve faturaları kesilerek verilmektedir.
 
Şirket olarak prensibimiz yılın 365 günü 7 gün 24 saat müşteri isteği doğrultusunda hizmet sunmaktır.
BETİS ilaçlama olarak bizlerden istenilen ilaçlama talebini en kısa şekilde en doğru biçimde profesyonel ekibimizle çözmektir. Şikâyetiniz hangi haşere için olursa olsun tüm haşere konusu hakkında bizlerden bilgi ve yardım alabilirsiniz. BETİS ilaçlama olarak biz tüm müşterilerimize söyle sesleniyoruz. Kesinlikle ilaçlama için bize ulaşın bizler hem sizin hem de çevrenizdeki canlıların sağlığını koruyalım.
İlaçlama şirketi olarak diyoruz ki sakın ilaçlama konusunda eğitim almamış kişilere ilaçlama yaptırmayın çünkü kullanılan yanlış ilaç ve ilaçlama yöntemi sizlere ve çevrenize zarar verebilir.
BETİS ilaçlama olarak bizleri arayın sizlere ve çevrenize haşeresiz ve mutlu bir hayat sunalım.
BETİS ilaçlama olarak tüm müşterilerimize en ekonomik çözümü ortaklığı sunmaktayız.
Bir Telefon Kadar Yakınız
Kampanya Devam Ediyor
BETİS TEMİZLİK
www.betistemizlik.com

 
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret179488
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.93305.9567
Euro6.54256.5687