• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
SAĞLIK BAKANLIĞI
Takvim
ÖZEL YÖNETİLİCİLİK
http://www.erzurumapartmanyonetimi.com/
İLAÇLAMADA BAHAR KAMPANYASI


Firmamızda bilimsel bilgilerden yola çıkarak, usulüne uygun şekilde haşerelerden arındırma yapılmaktadır.

Ne Tür Haşereler İlaçlanıyor?

İlaçlaması yapılan haşere türleri oldukça geniş kapsamlı ele alınabilir. Sık karşılaşılan hamam böceği, fare, pire dışında yılan, akrep gibi canlıları uygun tekniklerle yok etmekteyiz. Normal şartlarda doğal ortamlarında zararı olmayan, ancak insanların yaşam alanlarında sağlık ve ekonomik açıdan bazı zararlara neden olan bu canlıları, fiziksel yapıları doğrultusunda özel olarak geliştirilen ilaçlarla ortadan kaldırıyoruz. Erzurum’da çok yaygın şekilde görülen şark hamam böceği türleri bu anlamda kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.  .

Sağlık Sorunları İçin Önlem Alın

Haşerelerin gezdiği alanlar genellikle bakteri ve hastalık kaynağı olabilecek kanalizasyon, pis su birikintileri gibi yerlerdir. Ev ya da iş yerlerimizde bu canlılar gezindiği zaman, bazı hallerde ısıma gibi temaslar olduğunda sağlık açısından ciddi sorunlar oluşabilir. Ayrıca iş yerleriniz için firmanızın içerisinde böcek veya fare görünmesi müşteri kaybına neden olacaktır. bu tür sorunları firmamıza önceden başvuru yaparak giderebilir ve etkili sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle restoran tarzı yiyecek içecek firmalarında fare olmaması için rutin ilaçlamaları gerçekleştirmek üzere firmamız beklentilerinizi karşılayacaktır.

Bütçenize Uygun İlaçlama

En ekonomik seçeneklerle ilaçlamaları gerçekleştiriyoruz. Alt yapı bakımından sizlerin ideal hizmetleri uygun fiyatlarla alması için titiz şekilde çalışmalar sürdürmekteyiz. İster tek seferlik isterseniz de uzun vadede rutin ilaçlama için firmamızdan teklif alabilirsiniz. İlaçlanacak olan alan büyüklüğü, hangi haşerelere yönelik ilaçlar olacağı gibi detaylar ilaçlama fiyatlarında belirleyici olmaktadır. Sizlere tecrübeli bir ekiple profesyonel hizmetler vermekteyiz. Bilgi ve donanım açısından firmamız uzun vadede memnuniyet sağlamaktadır.

  
254 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Bir Telefon Kadar Yakınız
Kampanya Devam Ediyor
BETİS TEMİZLİK
www.betistemizlik.com

 
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret179484
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.93305.9567
Euro6.54256.5687